Biliyorsam Söylerim

Youtube Abone Kasma Yöntemleri
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Youtube Abone Kasma Yöntemleri (18 Yöntem)

Youtube Abone Kasma Yöntemleri (18 Yöntem)

Biliyorsam Biliyorsam -
194 0

Youtube Abone Kasma Yöntemleri, teknolojinin gelişmesiyle beraber Youtube vb. video platformları da pek doğal olarak dünya genelinde pek çok insana ulaşabildi. Bu durumdan ötürü de söz konusu video platformları, gerek maddi kazanç ve gerekse de insanlara ulaşabilme konusunda oldukça önemli bir hal aldı.

Birçok marka video platformları üzerinden insanlara ulaşarak yeni müşteriler kazanmaya çalışmaktadır. Ayrıca birçok içerik üreticisi de yine bu tür platformlar üzerinden içeriklerini paylaşarak kazanç elde etmeye çalışmaktadır. İşte bu makalemiz Youtube abone kasma ve Youtube abone artırma ile ilgili. Hadi gelin hep birlikte Youtube organik takipçi kasma ile ilgili yöntemlere bakalım.

Youtube Abone Kasma Yöntemleri
Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Uyarı : Makalemizde geçen yöntemler dışında daha birçok yöntemin varlığı söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu makalemizde sizlere Youtube isimli video platformunda nasıl organik takipçi kasacağınıza yönelik bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Youtube üzerinden para kazanmak adına bir kanal açmanız durumunda pek doğal olarak söz konusu platformun para kazanmaya yönelik politikalarına uymanız gerekmektedir. Malumunuz bu konuda organik takipçi önemli bir detaydır. Çünkü takipçileriniz bot veya benzeri bir yapıya sahipse bahsi geçen platform para kazanma konusunda başvurunuzu olumsuz cevaplandırabilir.

Youtube Abone Kasma Yöntemleri
Youtube Abone Kasma Yöntemleri

(Yukarıda bahsettiğimiz bot takipçi konusunda detaylı araştırma yapmanız olumsuz bir cevap almama konusunda sizlere fayda sağlayabilir. Çünkü sahte takipçi olumsuz cevap nedeni olabilir. Farklı kaynaklar bu konuda sizlere daha detaylı bilgiler verecektir.)

İşte Youtube takipçi artırma yöntemleri;

Youtube Abone Kasma Yöntemleri
Youtube Abone Kasma Yöntemleri
 1. Düzenli olarak içerik paylaşmanız abone kazanma konusunda fayda sağlayabilir.
 2. Paylaştığınız videoların sonuna ”End Card” ekleyin.
 3. Paylaşacağınız videoların içinde abone ol ve beğen gibi izleyicileri kanalınıza abone olmaya yönlendirebilecek animasyonlar bulunması faydalı olabilir.
 4. Paylaştığınız video sayısından daha çok içerik kalitesine önem verin. İzleyiciler için faydalı, özgün ve vakit geçirirken keyif almalarını sağlayacak içerikler üretmeniz çok önemli.
 5. Paylaşımlarınıza yapılan yorumlara önem verin. Olabildiğince hızlı bir şekilde cevaplandırın ve yorum yapan kişilerle doğru bir biçimde iletişim kurun.
 6. Kanalınızı iyi ve doğru bir biçimde dizayn etmelisiniz. (Her detayını.)
 7. Diğer sosyal medya platformlarını ve varsa şayet web sitenizi Youtube kanalınız için aktif bir biçimde kullanın.
 8. Rakip kanalları iyi bir biçimde analiz edin. Rakiplerinizi tanımak ve içerik üretirken hitap ettiğiniz sektöre dair (film, teknoloji, oyun vb.) içerik üreticileri hakkında bilgi edinmek faydalı olabilir. Çünkü içerik üretirken hitap ettiğiniz sektöre dair bilgi edinmiş olmanızla birlikte daha kaliteli veya izleyiciler için daha faydalı bir hal alabilir. Bu durum da Youtube abone kasma konusunda sizlere fayda sağlayabilir.
 9. Ürettiğiniz içerikleri başlığı, öne çıkan görseli, açıklama kısmı, etiketleri ve kısacası her detayı önemlidir. Bu yüzden bu detayların tamamını doğru bir biçimde dizayn edin.
 10. Kanalınız için bir tanıtım videosu hazırlamak ve diğer sosyal medya platformunda bu tanıtım videosunu paylaşmak oldukça önemli olabilir. İnsanların sizi ve kanalınızı tanıması önemlidir.
 11. İçeriklerinizde mutlaka samimi olan ve izleyicilere dokunun.
 12. Youtube SEO ayarları oldukça önemlidir. Bu konuda mutlaka detaylı bir biçimde araştırma yapınız.
 13. İzleyicilerden öneri almayı ihmal etmeyiniz. Çünkü gözünüzden kaçan bir konu hakkında edineceğiniz bir bilgi veya fikir doğrultusunda içerik de üretebilir ve böylelikle de abone kasabilirsiniz.
 14. Hakim olduğunuz bir sektöre yönelik içerik üretmek sizin için daha faydalı olacaktır diye düşünüyoruz.
 15. Kanalınızda oynatma listeleri oluşturmanız faydalı olacaktır. Videolarınızın oynatma listeleri halinde ve doğru bir şekilde dizayn edilmiş olması kanalınızı ziyaret eden kullanıcılar için bir nevi yol haritası durumunda olacaktır.
 16. Hedefiniz sabırlı bir şekilde organik abone kasmaya yönelik olmalı.
 17. Belirli bir bütçe planlaması yaparak da kanalınızın reklamını yaptırabilirsiniz. (Bu konuda detaylı araştırma yapmanız yerinde olacaktır. Böylelikle olası bir reklam verme durumunda oldukça düşük tutarda harcamalar yaparak ilerlemenin yolları hakkında bilgi edinebilirsiniz.)
 18. Bol bol araştırma yapın. Bu şekilde hareket etmeniz söz konusu video platformunda başarılı olmanız açısından fayda sağlayabilir.

Yine Web Eğitim isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek Youtube abone kasma yöntemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir. İlgili konuyu farklı kaynaklardan da araştırınız. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Youtube Abone Kasma Yöntemleri

Youtube Abone Artırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Youtube isimli platformda ilerleme kaydedebilmek için birçok detaya mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Olası bir gelişi güzel davranıştan ötürü zaman kaybedebilir ve hatta emekleriniz boşa gidebilir.

Youtube Abone Artırma
Youtube Abone Artırma

İşte abone kasarken dikkat etmeniz gerekenler;

 1. Dürüst olun. Abone kaybedecek yalanlardan kaçının.
 2. İnsanları yanıltmayın, spam oluşturmayın.
 3. Youtube yayıncı politikalarına uyun. Platform tarafından cezalandırılmanıza sebep olacak davranışlardan uzak durun.
 4. Mutlaka özgün olun. Farkınızı ortaya koyun.
 5. Sabırlı olan ve doğru bir planlama doğrultusunda devam edin.
 6. Yukarıdaki yöntemler ve bu yöntemler dışındaki birçok tavsiye vb. yöntemler hakkında bol bol araştırma yapın.
 7. Youtube abone kasma konusunda tecrübeli insanlarla iletişim kurun.
 8. Mücadele etmekten geri durmayın.

Bu 8 madde ve yukarıdaki 18 madde dışında mutlaka Youtube abone kasma yöntemleri hakkında internet ortamında birçok bilgi bulunmaktadır. Mutlaka farklı kaynaklara da başvurunuz.

Sonuç olarak sizler için bir araya getirdiğimiz yöntemler bu şekilde. Bahsi geçen platformda yer almanız durumunda başarılı olmanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Fyodor Dostoyevski Suç ve Ceza Kitabı

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir