Biliyorsam Söylerim

Netflix Üyelik Ücreti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. BLOG
  4. »
  5. Netflix Üyelik Ücreti 2024 (Güncel Fiyatlar)

Netflix Üyelik Ücreti 2024 (Güncel Fiyatlar)

Biliyorsam Biliyorsam -
267 0

Netflix Üyelik Ücreti 2024, dünya çapında epeyce abonesi bulunan Netflix isimli platformun mevcut abonelik türleri ve fiyatları üye olmayı düşünenler için merak konusu oluyor. İşte bu makalemizde sizlere söz konusu platformdaki üyelik ücretlerinin ne kadar olduğuna dair bilgi vereceğiz. Hadi gelin hep birlikte Netflix abonelik ücretlerine bakalım.

Netflix Üyelik Ücreti
Netflix Üyelik Ücreti

Netflix Üyelik Ücreti 2024

Netflix’te 3 farklı üyelik tipi bulunmaktadır. Bunlar ”Temel Plan”, ”Standart Plan” ve ”Özel Plan” şeklindedir. Bu üyelik türlerinin doğal olarak fiyatları da birbirinden farklıdır. Üyelik planlarının genel yapısını inceleyerek, sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

”Netflix üyeliği ne kadar?” şeklinde bir sorunun cevabını arayanlar için işte üyelik ücretleri;

Netflix üyelik ücretleri 2024;

  • Temel plan: Ayda 119,99 TL
  • Standart plan: Ayda 176,99 TL
  • Özel plan: Ayda 229,99 TL

Görmüş olduğunuz üzere içerisinde film, dizi, belgesel, stand up gibi yapımları barındıran ve dünya genelinde epeyce aboneye sahip olan Netflix’in abonelik ücretleri bu şekilde.

Netflix’e Nasıl Üye Olabilirim?

Netflix Abonelik Ücretleri
Netflix Abonelik Ücretleri

Üye olabilmek için Netflix’in resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ziyaret etmenizin ardından üyelik açmaya yönelik bir dizi adımı takip ederek kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Netflix’e üye olmak için tıkla.

Netflix’e Üye Olmak Faydalı Mı?

Netflix, 29 Ağustos 1997 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri-Kaliforniya’da kurulmuş olan bir teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketidir. Bünyesinde birçok film, dizi, belgesel ve stand up barındırmaktadır. Bu açıdan baktığımız zaman pek doğal olarak bünyesinde barındırdığı yapımları izleyebilmek adına üye olmak oldukça faydalı görünüyor. Günümüzde üyelik ücretlerinin düşük veya yüksek olduğuna dair bir kanı da bulunmak pek doğal olarak sadece sizlere kalmış bir durumdur.

Sonuç olarak Netflix üyelik fiyatları ile ilgili sizlere sunmak istediğimiz bilgiler bu şekilde. Üye olmanız halinde keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir