Biliyorsam Söylerim

Kadın Minimal Dövme Modelleri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. BLOG
  4. »
  5. Kadın Minimal Dövme Modelleri (40’tan Fazla Model)

Kadın Minimal Dövme Modelleri (40’tan Fazla Model)

Biliyorsam Biliyorsam -
545 1

Kadın Minimal Dövme Modelleri, sanıyoruz ki birçok insan hayatının bir döneminde dövme yaptırmak istemiştir. Hatta içinizde böyle bir isteğin doğması durumunda da ”Yaptırsam mı?”, ”Yaptırmasam mı?”, ”Acaba nasıl durur?”, ”Pişman olur muyum?”, ”Hangi modeli yapmalıyım?” gibi birçok soru ile karşılaşmış olmalısınız. İşte bu makalemizde sizlere internet ortamından derlemiş olduğumuz bir takım kadın minimal dövme modellerini sunmak istiyoruz. Hazırsanız başlayalım?

Kadın Minimal Dövme Modelleri
Kadın Minimal Dövme Modelleri

Kadın Minimal Dövme Modelleri

Özellikle hangi tarz dövme yaptırmak istediğinize dair bir düşünce aşamasında olduğunuz sırada, gerek çevrenizde ve gerekse internet ortamında da göreceğiniz üzere minimal dövmeler oldukça dikkat çekmektedir. Hem boyutları bakımından hem de oldukça güzel dövme modellerinin var olmasından ötürü kimi dövme yaptırmak isteyen kişiler minimal tarzda dövmeleri tercih edebilmektedir.

İşte internet ortamından derleyerek sizlere sunmak istediğimiz dövme modelleri;

Yukarıda sunmuş olduğumuz 3 görselde de göreceğiniz üzere birbirinden güzel minimal dövmeler karşınızda durmaktadır. İlk görseldeki gibi birden fazla modelin kollarınızda yer almasını isteyebilir veya daha sade bir görüntü olmasını istemeniz halinde ise 2. ve 3. görseldeki modelleri kolunuza veya ayak bileğinize yaptırabilirsiniz.

Kedi dövmelerini sever misiniz? İlk görseldeki minimal kedi dövmesi oldukça hoş durmaktadır. 2. görselde ise daha kendine özgü bir anlama sahip, yaptırıp yaptırmamak konusunda düşünebileceğiniz bir model duruyor. 3. görseldeki model ise yine gayet güzel ve sade bir model olduğundan ötürü tercih edilebilir diye düşünmekteyiz.

Buradaki üç görselde ise gayet dikkat çekici ve renkli minimal dövme modellerini görmektesiniz. Bazı insanlar tek renk dövme severken kimileri de rengarenk olmasını istemektedir. Bu konuda detaylıca düşündükten sonra dilerseniz yaptırabilirsiniz. 3 dövme modelinin de gayet güzel olduğunu düşünmekteyiz.

Yine minimal dövme modelleri konusunda fikir oluşturabilmesi adına Youtube isimli platformda yer alan İçerik Atölyesi isimli bir kanalın paylaşmış olduğu şu videoyu da sizlere sunmak isteriz;

Minimal Dövme Modelleri

Günlük yaşamımızda dövme ile ilgili birçok şey görebilmekteyiz. Belki bir filmde belki de sokakta yürürken başkalarının üzerinde… Doğal olarak bir an için yaptırmak isteyebiliyoruz. Bu konulara dair detaylıca araştırma yapmak oldukça önemlidir. Kalıcı dövme konusunda daha sonrasında yaptırdığınıza pişman olmamak için lütfen etraflıca düşününüz.

Dövme yaptırmanın dini boyutu hakkında tam anlamıyla bir bilgiye sahip olmadığımız için bir şey söyleyemeyeceğiz. Bu konuda merak ettiğiniz bir şey varsa mutlaka araştırınız.

Son olarak sağlık konusuna da dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

İşte birbirinden güzel kadın minimal dövme modelleri;

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Erkek Kol Dövmeleri

Hoşça kalın.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Çiçek Bayran - -

    Renkli küçük dövmeleri seviyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir