Biliyorsam Söylerim

Erkek Kol Dövmeleri
 1. Anasayfa
 2. »
 3. BLOG
 4. »
 5. Erkek Kol Dövmeleri (40’tan Fazla Model)

Erkek Kol Dövmeleri (40’tan Fazla Model)

Biliyorsam Biliyorsam -
827 3

Erkek Kol Dövmeleri, bazı zamanlarda bir an için dövme yaptırmak istediğimiz oluyor. Hatta kimileri uzunca araştırmalar yapıp, birçok modeli inceliyor. İşte bu makalemiz, koluna dövme yaptırmak isteyen erkekler için. Sizin için bir araya getirmiş olduğumuz 40’tan fazla örneği görmek ister misiniz? Hadi gelin hep birlikte birbirinden güzel dövme modellerine bakalım.

Erkek Kol Dövmeleri
Erkek Kol Dövmeleri

Erkek Kol Dövmeleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı zamanlarda dövme yaptırmak istiyoruz. Aşağıdaki modeller de bu konuda arayış içerisinde olan erkekler için bir araya getirdiğimiz modellerdir.

Örneğin soldan sağa bu üç dövme örneğine bakalım. Birinci görseldeki gibi kolunuzu ve göğsünüzü kapsayacak bir dövme yaptırabilirsiniz. Özellikle de fiziğinizin iyi olması durumunda tıpkı bir savaşçı gibi görünmeniz pek mümkün.

Tabi bu kadar büyük ve bedeninizin belirli bir kısmını kapatan dövmeler istemiyorsanız şayet 2. görseldeki gibi daha sade ve kolunuzun bir kısmında yer alacak bir model de seçebilirsiniz. 3. görsel ise her iki dövme modelinin arasında diyebiliriz. Koyu ve gayet güzel bir dövme modeli.

Bu üç görselde ise daha sade ancak 1 adet kolu kaplayan 2 adet de orta boy dövme modeli ile karşınızdayız.

Kol kaplamaya yönelik bir dövme düşünürseniz şayet 1. görsel yukarıda sizlere sunmuş olduğumuzdan farklı ancak yine kolu kaplayan dövme modeli niteliğinde ve görseldeki kişiye epeyce yakışmış olduğunuz düşünmekteyiz.

2. model 1. modele göre daha sade ancak yine de güzel bir dövme. Ayrıca sade veya daha karmaşık olmasından ziyade sizin ne hissettiğiniz ve en nihayetinde üzerinizde nasıl durduğu da çok önemli. Tabi bir de dövmeyi yapan kişinin bu konuda gerçekten de iyi olması çok önemlidir. Hem dövmenin daha iyi olması hem de sağlık açısından dövme yapan kişileri ve mevcut çalışmalarını detaylıca araştırmanız yerinde olacaktır.

3. görsel ise içerisinde kılıç ve bir miktar yaprak barındıran bir dövme modeli. Şayet kılıçları seviyorsanız gayet güzel bir dövme modeli olduğunu düşünmekteyiz.

Bu üç örnekte ise yukarıdakilerden daha farklı ancak güzel modellerden bahsetmek istiyoruz.

Dövmelerde insan figürlerini beğenen erkekler için 1. modeli tavsiye etmek isteriz. 2. görseldeki model ise iskelet veya kuru kafa gibi modelleri beğenenler için gayet güzel olduğunu düşünerek sunmak istediğimiz bir dövme modeli.

3. görselde sunmuş olduğumuz model de gayet güzel tabi ki kendi yaşamınıza uyarlayarak da yaptırabilirsiniz.

Yine erkek kol dövmeleri konusunda fikir oluşturabilmesi adına Youtube isimli platformda yer alan Angel Tattoo Piercing & Avcılar Dövme isimli bir kanalın paylaşmış olduğu şu videoyu da sizlere sunmak isteriz;

Erkek Kol Dövmeleri

Gerek filmlerde ve gerekse günlük yaşamımızda başkalarından görerek beğendiğimiz birçok dövme modeli olmakta. Hatta internet ortamında tıpkı bizim gibi beğendiği modelleri içerik oluşturarak sunanlar da bulunmakta. Aşağıdaki görsellerde de göreceğiniz üzere toplamda 40’tan fazla modeli sizin için bir araya getirdik.

Dövme yaptırmanın dini boyutu hakkında tam anlamıyla bir bilgiye sahip olmadığımız için bir şey söyleyemeyeceğiz. Bu konuda merak ettiğiniz bir şey varsa mutlaka araştırınız.

Son olarak sağlık konusuna da dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

İşte birbirinden güzel erkek kol dövme modelleri;

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Kadın Minimal Dövme Modelleri

Hoşça kalın.

İlgili Yazılar

3 Yorum

 1. Vedat Ercik - -

  Dövme modelleri de güzelmiş. Paylaşım için teşekkürler

 2. Cemile Sucu - -

  hepsi de güzelmiş

 3. Turgut - -

  Epey bı dövme modeli paylasmissiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir